Güvenlik Hizmetleri

Mashattan Sitesi, Özel Güvenlik sertifikalı personelden oluşan güvenlik ekibi ile 24 saat boyunca korunmaktadır.

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun Yönetmeliği’nce sitemiz bünyesinde oluşturulan “Kimlikli Güvenlik Ekibimiz”, üç vardiya halinde, Vardiya Amirleri gözetiminde görev yapmaktadır.

Devriye dolaşan güvenlik personeli, site içinde farklı yerlere yerleştirilmiş olan elektronik noktalarla tur kontrol kalemi yardımı ile devriye kontrolünü yaptığını belirten verileri okutarak görevlerini yerine getirmektedir.

Sitemizin kapalı otoparklarında, site giriş ve çıkışlarında, Blok Zemin Kat Girişlerinde, çocuk oyun parkları ve ortak alanlar ile site Çevre Duvarları üzerinde olmak üzere toplam 130 kamera mevcut olup, kamera görüntüleri kayıt altında tutulmaktadır.

Tüm kamera görüntüleri merkezi bir sistemden günün 24 saati aktif şekilde takip edilip kontrol edilmektedir.

Siteye ana giriş kapılarında Araçlar için Sticker’li Geçiş Sistemi, Bloklarda ise sakinlerimiz için Kartlı Geçiş Kartlı Sistemi uygulanmakta olup, Stickersız araçlar sitemizin 3 ana kapısından biri olan Kuzey Kapıdan siteye her giriş ve çıkışta kayıt vermek zorundadır. Ayrıca araç geçiş sticker’ı ve kapı geçiş kartı olmayan kat maliklerimiz site yönetimine müracaat ile araç plakalarını kaydettirebilirler.