MASHATTAN’ DA YAŞAM

Türkiye’nin iş ve yaşam adına en prestijli semti olan Maslak’ta iş merkezlerine ve İstanbul’un tüm noktalarına yakın, şehrin göz bebeği özel yaşam merkezi.

Yaşamak, çalışmak ve sosyal hayatın bir parçası olmak adına İstanbul’un en doğru noktası; MASHATTAN’a Hoş Geldiniz.

Türkiye’nin iş ve yaşam adına en prestijli semti olan Maslak’ta iş merkezlerine ve İstanbul’un tüm noktalarına yakın, şehrin  göz bebeği olan Mashattan Sitesi;

Toplamda 109 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. Dünyanın en gelişmiş teknoloji sistemleri ile yapılandırılan 33 katlı 10 kule, 1818 daire, 30 işyeri ve 43 dönüm doğal yaşam alanından oluşmaktadır.

Yaşam alanları İçerisinde alışveriş alanı, kapalı ve açık olmak üzere çocuk oyun alanları, Sosyal tesis alanı, 2 tenis kortu, çift pota basketbol sahası,  3 yetişkin 1 çocuk olmak üzere 4 açık yüzme havuzu,3 bin 400 araçlık kapalı otopark, shuttle hizmeti,4 adet kapalı, 1 servis ve 1 adet panoramik olmak üzere; çift hızlı, havalandırmalı, güvenlik alarmlı, ses  bağlantılı, deprem sensörlü asansörler bulunmaktadır.

Yürüyüş parkurları, gölet ada, İstanbul gibi bir metropolde açık hava fitness ekipmanları ile  bol oksijenli spor yapma imkanı, geniş bahçeli alanlar ve teraslar yer almaktadır.

Mashattan Sitesi merkezi ısıtma, soğutma, sıcak su sistemleri ile bunların merkezi otomasyonu ile gece ve gündüz uzman teknik ekip tarafından kontrol edilmektedir.

Üç ana giriş kapısı ve tüm blok resepsiyonlarında  güvenlik görevlileri yer almaktadır. 

Entegre Tesis Yönetimi ve İşletimi hizmetini, sektörün yetkin firmalarından  ISS  (Teknik, Temizlik ve Bahçe Bakım ) ve  Securitas güvenlik birimi vermektedir.

Bu nezih ve eşsiz ortamın tüm  güzelliklerini yaşamak için Mashattan Sizi keşfe davet ediyor.